Ubezpieczenia turystyczne

W dzisiejszych czasach podróżujemy przez cały rok. Zwiedzając kraje Unii Europejskiej powinniśmy pamiętać o wyrobieniu sobie karty EKUZ (Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego), ale należy pamiętać, że karta EKUZ nie obejmuje wszystkich kosztów leczenia,

– np. ratownictwo górskie, w tym interwencja helikoptera ratunkowego jest dodatkowo płatna w wielu popularnych krajach Europy, m. in.: Włochy, Czechy, Słowacja i Austria.

Pamiętajmy również, że nawet wykupując ofertę zorganizowanych wczasów zagranicznych powinniśmy się ubezpieczyć chociaż od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków. A co jak zdarzy nam się nieświadomie wyrządzić komuś szkodę? Dokupując OC w życiu prywatnym nie musimy się tym już martwić. Koszt ubezpieczenia nie jest wysoki, a poczucie bezpieczeństwa bezcenne. Posiadamy oferty wielu towarzystw i na pewno znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie. Sprawdź!

Polisa ubezpieczeniowa zabezpieczy Ciebie i Twoich bliskich, a etui na kartę kredytową zabezpieczy Twoje pieniądze.

Pamiętaj, że u nas do każdej polisy etui w prezencie 

b) proszę o dodanie nowej aktualności jako pierwszej. Proszę o wyszukanie jakiegoś zdjęcia pasującego do informacji 

Minęła 18.00, a Ty potrzebujesz ubezpieczenia? Pamiętaj, że e-dorka nie ma stałych godzin pracy. Dla Ciebie otworzymy się po 18.00, a nawet w niedzielę 😃

Większość formalności realizujemy przez telefon oraz e-mail, do biura udajesz się tylko w celu podpisania polisy.

Wszystkie ubezpieczenia dostępne są w jednym miejscu. Współpracujemy z ponad 20-toma towarzystwami ubezpieczeniowymi, co daje gwarancję wyboru najkorzystniejszej oferty.

Zapraszamy! E-mail: biuro@e-dorka.pl / tel.: 600 913 951