Ochronne etui na kartę

Potrzeba bezpieczeństwa jest dla nasz bardzo ważna. Ubezpieczając się zapewniamy sobie i naszym bliskim bezpieczeństwo w różnych aspektach naszego życia.  Nasze bezpieczne etui, które otrzymasz jako prezent do każdej zakupionej polisy będzie chroniło dodatkowo Twoje dane osobowe oraz Twoje pieniądze przed zdalną kradzieżą.

Jak działa karta płatnicza?

Rozpowszechnione płatnicze karty zbliżeniowe mają w swoim wnętrzu wbudowany mikroprocesor i antenę, dzięki którym wykorzystując fale radiowe RFID swobodnie możemy dokonywać zakupów w każdym niemal sklepie. Zbliżając tylko kartę do czytnika bez podawania PIN-u zapłacisz za swoje zakupy, których wartość nie przekracza 50 zł. Pamiętajmy jednak, że czytniki do kart są w powszechnym obiegu, dostępne dla każdego. Nie zawsze trafiają do rąk uczciwych ludzi. Czytnik kart w rękach przestępcy jest niebezpiecznym narzędziem. Może on niepostrzeżenie skopiować dane z Twojej karty, a następnie przenieść je na inną. Od tego momentu on także zarządza Twoimi pieniędzmi i w ciągu godziny może dokonać kilkunastu operacji płatniczych.

Jak to działa, że karta nie działa?

Nasze bezpieczne etui zabezpieczy Twoje dane oraz Twoje pieniądze znajdujące się na karcie. To etui wykonane jest ze specjalnego wielowarstwowego materiału, który odcina falę radiową RFID  i Twoje dane oraz Twoje pieniądze są bezpieczne.

Jak zamówić?

Nasze bezpieczne etui otrzymasz wraz z zakupem polisy. Jeśli jednak będziesz potrzebował więcej to możesz skorzystać z naszej oferty i wybrać wzór z pośród dostępnych na stronie. Możesz również sam zaprojektować swój własny wzór, wtedy Ty zadecydujesz jaka grafika oraz tekst znajdą się na Twoim bezpiecznym etui. Spersonalizujemy bezpieczne etui dla Ciebie. Jest to innowacyjna, nowoczesna powierzchnia reklamowa, może pełnić rolę wizytówki,  czy gadżetu. Nie czekaj.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza albo zadzwoń do nas.

FACEBOOK
Zobacz nasz profil na facebooku:

LINK